پورتال سازمان مركزي انجمن اوليا و مربيان ستاد
کدمطلب: rMTzS12g      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ ۱۲:۰۹:۵۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۸۲
باید به دنبال مشارکت واقعی و هدفمند اولیا در فعالیت های تربیتی مدارس باشیم

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست مشترک با اعضای پارلمان اولیا

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست مشترک با اعضای پارلمان اولیا:باید به دنبال مشارکت واقعی و هدفمند اولیا در فعالیت های تربیتی مدارس باشیم

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی در نشست مشترک با اعضای پارلمان اولیا

 

باید به دنبال مشارکت واقعی و هدفمند اولیا در فعالیت های تربیتی مدارس باشیم

 

نشست مشترک اعضای پارلمان اولیا استان خراسان رضوی با مدیرکل آموزش و پرورش روز سه شنبه در مشهد برگزار شد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در پارلمان اولیا اظهار داشت: حضور اولیا دانش آموزان در کنار دست اندرکاران آموزش و پرورش به مدیران این حوزه انگیزه و قدرت می دهد تا به سمت رشد و توسعه بیش از پیش این بخش گام بردارند.

دکتر علیرضا کاظمی پارلمان اولیا را پشتوانه ای فکری و عملی برای آموزش و پرورش استان خراسان رضوی دانست و گفت:مشارکت اولیا و دانش آموزان در فرآیندهای تعلیم و تربیت از مهمترین مسائل و فاکتورهای موفقیت در این بخش است و پارلمان اولیا نماد ایجاد یک مشارکت مطلوب در نظام آموزش و پرورش است.

وی ادامه داد: ما نباید تنها به دنبال جذب مشارکت مالی اولیا در رشد فعالیت های مدارس باشیم بلکه باید زمینه مشارکت عمیق ، واقعی و همه جانبه آن‌ها در تربیت فرزندان خودشان باشیم و در این مسیر نقش پارلمان اولیا بسیارمهم و حیاتی ست.

کاظمی تصریح کرد: توسعه عملیاتی مشارکت اولیا، نظارت بر فعالیت های انجمن های اولیا و مربیان در مدارس ، انتقال تجربیات و ایجاد شبکه گردش اطلاعات و ارائه برنامه های مطلوب برای توسعه مشارکت ها از مهمترین مطالباتی ست که از پارلمان اولیا وجود دارد.

زینت ارمغان، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خراسان رضوی هم در این جلسه باتببین برخی از اهداف تشکیل پارلمان اولیا اظهار داشت: پارلمان اولیا که به ابتکار آموزش و پرورش خراسان رضوی برای نخستین بار در کشور فعال شد در شش کمیسیون فعالیت می‌کند و در این بخش به دنبال توسعه مشارکت نهادمند اولیا در فرآیندهای تعلیم و تربیت هستیم.

دکتر منظمی رئیس پارلمان اولیا آموزش و پرورش خراسان رضوی هم در این نشست مشترک به گزارش برخی از اقدامات انجام شده پرداخت و اظهار داشت: پارلمان اولیا نماد مشارکت واقعی و عملی خانواده دانش آموزان در آموزش و پرورش است.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه